Jdi na obsah Jdi na menu
 


Od kud jsem se vzala

 

Poté co Aime Jenebi 1. paniččina fenka Německého ovčáka odešla do věčných lovišť, tak byla panička velmi smutná a nevěděla jestli si má vůbec pořídit nějakého dalšího psa a když, tak jestli psa nebo fenu.

Nedalo jí to a začla pátrat po stránkách CH.S. Hronovský pramen, z PS a psala i pí. Pejšové  jestli neví o něčem celočerném. Nic nenašla. Pak si ale vzpoměla na starou známou, která přece celočerné má nebo alespoň měla. CH.S. z kraje Karla IV. Tak si vyhledala stránky a co nenašla plánovaná štenda po Karen Hronovský pramen a Dino vom Schäferliesel. Neváhala, domluvila se a přijela se podívat hned jak jsme se narodily. My malí černý kuličky jí uchvátily natolik, že si okamžitě jednu vytypovala a podepsala smlouvu o záloze. Najednou z ničeho nic jí však, ale druhý den volala pí. Pejšová, že má pro ní 5ti měsíšního posledního pejska po Orrym. No, ale to víte panička řekla, že se rozhodne a zavolá druhý den. Druhý den zavolala, že si vezme odmalinka čubinku, psa mít ani nemůže.

 

No a kde jsem se vzala tu jsem se vzala následnice Aime Jenebi => Hakky z kraje Karla IV (Akky mi říká). Jak jsem již víše říkala, panička si mě vyhlédla již při první návštěvě, při druhé a další a další se do mě zakoukala a tak mě taky má " tu s červenou stužkou".

 

  

img_9521.jpg

 

 

dsc00890.jpg

 


 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

High blood pressure symptoms

(ADuemoconclerm, 8. 10. 2018 7:59)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-feminin-avis-femme/

Blood compressing: What is normal

(AgotaPiommaTof, 29. 7. 2018 21:36)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-sans-ordonnance/

 

 


Poslední fotografie


KontaktArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 68453
Měsíc: 3063
Den: 4